SPZOZ w Garwolinie, ul. Lubelska 50   sekretariat@spzozgarwolin.pl

Odszedł dr Wiesław Marszał

W zadumie pierwszych dni listopada wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli z tego świata.

W tym roku środowisko medyczne z naszego powiatu i województwa w trakcie tego okresu poruszyła wiadomość o śmierci dr-a Wiesława Marszała, specjalisty chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i medycyny ratunkowej.

Dr Wiesław Marszał - ur. 28.12.1963 r. - zm.  27.10.2023 r. -  był w latach 2010-2020 związany z SPZOZ w Garwolinie, pracując w jednym z najbardziej wymagających miejsc Szpitala Powiatowego: Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

W swojej karierze zawodowej pełnił m.in.  funkcję dyrektora Szpitala Grochowskiego i Szpitala MSWiA, był konsultantem wojewódzkim w dziedzinie medycyny ratunkowej na Mazowszu, zastępcą dyrektora Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, członkiem Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych, sędzią Okręgowego Sądu Lekarskiego w Warszawie.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 4 listopada (sobota) o godz. 11:00 nabożeństwem żałobnym w kościele  p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce.  Lekarz spocznie na cmentarzu parafialnym w Zielonce.

Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy serdeczne kondolencje.

Najnowsze aktualności

  • 29 marzec 2024

    Życzenia Wielkanocne 2024

    Radosnych świąt Wielkanocnych, Pełnych pokoju i przeżytych w zdrowiu, Wszystkim pacjentom i pracownikom, Życzy Dyrektor SP ZOZ w…
  • 13 październik 2023

    Dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia

    MINISTERSTWO ZDROWIA DOFINANSUJE ZAKUP NOWEGO AMBULANSU SANITARNEGO DLA POTRZEB ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SPZOZ W…

Informacja mammografia

Szanowna Pani,

Warto zadbać o swoje zdrowie i życie

Jeśli jesteś w wieku 50 do 69 lat

Zgłoś się na bezpłatne badania mammograficzne

do Pracowni Mammograficznej

Szpitala Powiatowego

w

Garwolinie ul. Lubelska 50

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku

w godz. 800-1800

ZAPRASZAMY!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.