SPZOZ w Garwolinie, ul. Lubelska 50   sekretariat@spzozgarwolin.pl

Odszedł dr Wiesław Marszał

W zadumie pierwszych dni listopada wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli z tego świata.

W tym roku środowisko medyczne z naszego powiatu i województwa w trakcie tego okresu poruszyła wiadomość o śmierci dr-a Wiesława Marszała, specjalisty chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i medycyny ratunkowej.

Dr Wiesław Marszał - ur. 28.12.1963 r. - zm.  27.10.2023 r. -  był w latach 2010-2020 związany z SPZOZ w Garwolinie, pracując w jednym z najbardziej wymagających miejsc Szpitala Powiatowego: Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

W swojej karierze zawodowej pełnił m.in.  funkcję dyrektora Szpitala Grochowskiego i Szpitala MSWiA, był konsultantem wojewódzkim w dziedzinie medycyny ratunkowej na Mazowszu, zastępcą dyrektora Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, członkiem Wojewódzkiej Komisji ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych, sędzią Okręgowego Sądu Lekarskiego w Warszawie.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 4 listopada (sobota) o godz. 11:00 nabożeństwem żałobnym w kościele  p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce.  Lekarz spocznie na cmentarzu parafialnym w Zielonce.

Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy serdeczne kondolencje.

Najnowsze aktualności

Informacja mammografia

Szanowna Pani,

Warto zadbać o swoje zdrowie i życie

Jeśli jesteś w wieku 50 do 69 lat

Zgłoś się na bezpłatne badania mammograficzne

do Pracowni Mammograficznej

Szpitala Powiatowego

w

Garwolinie ul. Lubelska 50

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku

w godz. 800-1800

ZAPRASZAMY!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
Poradnia Pulmonologiczna

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie informuje, że z dniem 19.10.2023r. wznawia działalność poradnia pulmonologiczna, mieszcząca się na parterze budynku Przychodni przy ul. Staszica 18.

Zapisy na przyjęcie przez lekarza pulmonologa będą prowadzone przez rejestrację przychodni począwszy od dnia 12.10.2023r. od wtorku do czwartku w godzinach 9-14  pod numerem telefonu 605 505 299.

Zachęcamy do zapisów!