SPZOZ w Garwolinie, ul. Lubelska 50   sekretariat@spzozgarwolin.pl

W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie po raz pierwszy odbyła się część praktyczna egzaminu na licencjat studentek z Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach.

3 września 2022 18 pielęgniarek, uczących się w Collegium Mazovii Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach, przystąpiło do części praktycznej swojego egzaminu licencjackiego. Miał on miejsce na Oddziale Wewnętrzno-Kardiologicznym i Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Garwolinie.

Studentki pielęgniarstwa odbywały praktyki w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie oraz przystąpiły do wspomnianego egzaminu, dzięki umowie podpisanej przez SPZOZ w Garwolinie z Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołą Wyższą w Siedlcach.

Wszystkie pielęgniarki przystępujące do egzaminu zaliczyły go pomyślnie. Serdecznie gratulujemy im tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej!

tekst poprawione

 

 

 

 

 

 

Szkoła rodzenia 1

W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie, przy ul. Lubelskiej 50, w ramach Oddziału Ginekologiczno-Położniczego otwarta została nowa Szkoła Rodzenia. Odpowiedzialna za jej prowadzenia położna, mgr Paulina Filipek, już od dziś zaprasza na zapisy na bezpłatny kurs wszystkie mamy oczekujące na poród dziecka.

Zapisy odbywają się poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub telefonicznie, w godzinach 9:00-14:00 pod numerem: 25 684 46 44

Zapraszamy do polubienia strony Szkoły Rodzenia SPZOZ w Garwolinie na facebooku!

Link:

Szkoła Rodzenia SPZOZ w Garwolinie - strona na Facebooku

Mgr położnictwa Paulina Filipek, prowadząca Szkołę Rodzenia:

Paulina Filipiak

Mgr Paulina Filipek oraz Dr Marek Sidorczuk, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Powiatowego w Garwolinie:

Paulina Filipiak i Marek Sidorczuk 

Dyrekcja SPZOZ w Garwolinie informuje, że od dnia 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) od godz. 18,  Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (NPL) zostaje przeniesiona do Szpitala Powiatowego w Garwolinie

Adres Szpitala: ul. Lubelska 50, 08-400 Garwolin

Wejście B - gabinety 2 i 3 na parterze

Szpital Powiatowy w Garwolinie wyraził gotowość do przeprowadzania szczepień ochronnych przeciwko COVID-19, dla osób uciekających z ogarniętej wojną Ukrainy. Odpowiednie komunikaty zostały przesłane do Narodowego Funduszu Zdrowia oraz ośrodków dla uchodźców z Ukrainy na terenie naszego powiatu.

Najnowsze aktualności

  • 26 wrzesień 2022

    Pielęgniarki ze zdanym egzaminem

    W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie po raz pierwszy odbyła się część praktyczna egzaminu na licencjat studentek z Collegium…
  • 29 lipiec 2022

    Szkoła Rodzenia SPZOZ w Garwolinie

    W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie, przy ul. Lubelskiej 50, w ramach Oddziału Ginekologiczno-Położniczego otwarta została nowa…

Najnowsze ogłoszenia

Informacja mammografia

Kobieto!

Zadbaj o swoje zdrowie i życie

Jeśli jesteś w wieku 50 do 69 lat

Zgłoś się na bezpłatne badania mammograficzne

do Pracowni Mammograficznej

Szpitala Powiatowego

w

Garwolinie ul. Lubelska 50

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku

w godz. 800-1600

ZAPRASZAMY

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.